Milabet Üyelik Açma- Anında Üye Ol ve Kazanmaya Başla!

Milabet Üyelik Açma- Anında Üye Ol ve Kazanmaya Başla!

Milabet Üyelik Açma- Anında Üye Ol ve Kazanmaya Başla! Kayıt formu üzerindeki bilgileri doğru ve mükemmel bir şekilde girdiğinizde, rastgele bir aksilik yaşamadan üyeliğinizi tamamlamış olacaksınız. Ancak gene de sizlere bu konuda bilgi vermek istiyorum. Öncelik ile firmaya giriş yapmalı ve yeşil bir buton halinde karşımıza çıkan Milabet üyelik butonuna tıklayalım. Daha sonra da kayıt formuna bir göz atalım. Üyelik aşamasında ilgi edilmesi gereken en sayılı husus bilgilerin doğru olmasıdır. Eğer ilk olarak içeriğe bakmak ve öylesine bir hesap meydana getirmek istiyorsanız bile bunu doğru bilgileriniz ile yapmanızda yarar olacak. Çünkü bu bilgilerin tamamıyla şahsınıza ait olması lazım olur ve ardındanda asıl hesaplarınızı meydana getirmek dilediğinizde birtakım aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

Üyelik formunda Milabet tarafından talep edilen bilgiler arasında, birtakım bireysel bilgiler de yer alır. Farklı bir kullanıcı adı, ad soyad ya da doğrum tarihi bilgi kapasitesi yazmak zor olmaz. Ancak sizden dilenen kimlik ve telefon numarası, farklı bir şekilde yazılamaz. Bu gaye ile de ilk olarak bilgileri sallayarak açmış bulunduğunuz hesap kullanmak mümkün durumda olsa da çekim işlemlerinde vereceğiniz bilgiler ile de uyuşmalıdır. Farklı isimler, farklı bilgiler saptanır ise, çekimler direk olarak reddedilir. Sizlere bu uyarıyı yapmamın niçini ise, telefon numarası, e-posta adresi, kimlik numarası gibi bilgiler, daha daha daha eskiden üyeliği belirleme edilen bir hesapta geçiyor ise ikinciye kullanılma gibi bir olanağının olmamasıdır.

Milabet Bonus ve Promosyon Seçenekleri Nelerdir?

Yaptığınız işlemleri büyük miktarlara dönüştüren armağanlara hazır olun! Firma sizi bakiyenizde yazan tutarı yükseltmeye çağrı ediyor. Öncelik ile sizler için Milabet bonus ve promosyonlarını sıralamak istiyorum. İşlemlerinizi yapar iken ne gibi yollar izleyerek hangi armağanları kazanacağınıza ilk önce bir göz atalım ve ardındanda da kısa açıklamalar ile devam edelim.

İkinci maddede görmüş bulunduğunuz Milabet havale bonusu üç adet yüzde sayısal biriminden oluşuyor. Belirli yatırım birimleri üzerinde bu yüzdeler dikkate girmektedir arkadaşlar. Kafanız karıştı ise şu şekilde anlatayım; Banka havalesini kullanarak 500 TL’ye kadar gerçekleştireceğiniz yatırımlar %10 bonus kazandırmaktadır. 500 TL ile 999 TL arası belirleme edilen yatırımlar ise %15 sayısal biriminde hesaplanarak sizlere armağanınız aktarılır. %20’lik bonus üstünlüğünden yararlanmak içinse, banka havalesi ile 1000 TL ve üzerinde yatırım gerçekleştirmeniz lazım olur. Hem de bu promosyon ile en fazla 500 TL’ye kadar kazanç elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*